荆州中心医院
去程: 三湾路 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 西门 (26站)
回程: 西门 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 三湾路 (26站)
去程: 三湾路 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 江汉 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 金陵达 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 西门 (26站)
回程: 西门 — 五医 — 荆州中心医院 — 天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 金陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 江汉 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 三湾路 (26站)
去程: 三纺 — 中医院 — 太师渊公园金龙大厦 — - /z_65a4b14e — 红门路 — 一医 — 五中 — 红旗商场 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 白云路 — 北湖小路 — 通威饲料 — 交警支队 — 北湖路 — 武德路 — 东门 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 长江大学城中区 — 新南门 — 石油职校 — 四机厂 (28站)
回程: 四机厂 — 石油职校 — 新南门 — 长江大学城中区 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 东门 — 武德路 — 北湖路 — 交警支队 — 通威饲料 — 北湖小路 — 白云路 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 红旗商场 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — - /z_b30e77a0 — 中医院 — 三纺 (28站)
去程: 红光路 — 东印 — 东区客运站 — 燎原小区 — 三医 — 沙棉 — 沙印 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 便河 — 绿化村 — 长途车站 — 影剧院 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 武德路 — 陵达 — 东门 — 黄金堂 — 钟鼓楼 — 荆州天桥 — 荆州中心医院 — 五医 — 长大城中区 — 新南门 — 城南大市场 — 消防队 (32站)
回程: 消防队 — 城南大市场 — 新南门 — 长大城中区 — 五医 — 荆州中心医院 — 荆州天桥 — 钟鼓楼 — 黄金堂 — 东门 — 陵达 — 武德路 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 影剧院 — 长途车站 — 绿化村 — 便河 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 沙印 — 沙棉 — 三医 — 燎原小区 — 东区客运站 — 东印 — 红光路 (32站)