九岭村
途径“九岭村”的公交线路
去程: 三禾城中城 — 第一人民医院 — 东方大酒店 — 步行街 — 天然居 — 大庆路口 — 联通 — 眼科医院 — 直销市场 — 海宁中学 — 矿专南门 — 龙河小区 — 客运南站 — 交巡警支队 — 海通公交总站 — 御景龙湾 — 杰瑞花园 — 海连新天 — 中央华府 — 九岭村 — 南城北门 — 林场 — 西山 — 丹霞 — 前关 — 后关 — 云台乡政府 (27站)
回程: 云台乡政府 — 后关 — 前关 — 丹霞 — 西山 — 林场 — 南城北门 — 九岭村 — 中央华府 — 海连新天 — 杰瑞花园 — 御景龙湾 — 海通公交总站 — 交巡警支队 — 客运南站 — 龙河小区 — 矿专南门 — 海宁中学 — 直销市场 — 眼科医院 — 联通 — 大庆路口 — 天然居 — 步行街 — 东方大酒店 — 第一人民医院 — 三禾城中城 (27站)