柯华站
去程: 公交柯华站 — 华墟 — 中泽 — 南墩 — 汽配厂 — 西市场 — 中市场 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场(轻纺城汽车站) — 公交湖东站(县公交公司) — 柯岩风景区 — 洲九村 — 秋湖桥 — 秋湖 — 帽山村 — 花井村 — 松坞村 — 劳家畈 — 小任家畈 — 尹家畈村 — 沈家畈 — 福全 — 福全金三角 — 市水泥厂 — 市越城福利针织厂 — 余家岸 — 大龙桥 — 绍兴一中 — 云栖村 — 震元制药 — 元培中学 — 府山桥 — 市政府 — 移动公司 — 宋梅桥 — 妇保院 — 人民路口 — 鲁迅路口 — 第二医院 — 海港大酒店 — 投醪河 — 稽山中学 — 罗门新村 — 稽山公园 — 稽山桥 — 城东体育中心 (47站)
回程: 城东体育中心 — 稽山桥 — 稽山公园 — 罗门新村 — 稽山中学 — 投醪河 — 海港大酒店 — 第二医院 — 鲁迅路口 — 人民路口 — 妇保院 — 宋梅桥 — 移动公司 — 市政府 — 府山桥 — 元培中学 — 震元制药 — 云栖村 — 绍兴一中 — 大龙桥 — 余家岸 — 市越城福利针织厂 — 市水泥厂 — 福全金三角 — 福全 — 沈家畈 — 尹家畈村 — 小任家畈 — 劳家畈 — 松坞村 — 花井村 — 帽山村 — 秋湖 — 秋湖桥 — 洲九村 — 柯岩风景区 — 公交湖东站(县公交公司) — 服装市场(轻纺城汽车站) — 南岸公园 — 北市场 — 中市场 — 西市场 — 汽配厂 — 南墩 — 中泽 — 华墟 — 公交柯华站 (47站)
去程: 公交柯华站 — 华墟 — 百福园 — 金桥花园 — 柯笛花园 — 轻纺城大酒店(金城宾馆) — 北市场 — 南岸公园 — 轻纺城汽车站(服装市场) — 弥陀 — 梅市村 — 柯岩中学 — 县礼酒厂(仁让堰) — 堰西村 — 西泽村 — 西泽村委 — 柯岩景区 — 州九 — 秋湖桥 — 项里叉口 — 仙湖桥 — 骏马机械厂 — 州山 (23站)
回程: 州山 — 骏马机械厂 — 仙湖桥 — 项里叉口 — 秋湖桥 — 州九 — 柯岩景区 — 西泽村委 — 西泽村 — 堰西村 — 县礼酒厂(仁让堰) — 柯岩中学 — 梅市村 — 弥陀 — 轻纺城汽车站(服装市场) — 南岸公园 — 北市场 — 轻纺城大酒店(金城宾馆) — 柯笛花园 — 金桥花园 — 百福园 — 华墟 — 公交柯华站 (23站)
去程: 公交柯华站 — 柯华桥 — 华墟 — 百福园 — 金桥花园 — 柯笛花园 — 金城宾馆 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场 — 县公交公司 — 柯岩风景区 — 州九村 — 秋湖桥 — 秋湖 — 帽口村 — 花井村 — 松坞村 — 劳家畈 — 福全口 — 赵家畈 — 轧钢厂 — 中庄村 — 县漂染厂 — 华甫中学 — 漓渚镇政府 (26站)
回程: 漓渚镇政府 — 华甫中学 — 县漂染厂 — 中庄村 — 轧钢厂 — 赵家畈 — 福全口 — 劳家畈 — 松坞村 — 花井村 — 帽口村 — 秋湖 — 秋湖桥 — 州九村 — 柯岩风景区 — 县公交公司 — 服装市场 — 南岸公园 — 北市场 — 金城宾馆 — 柯笛花园 — 金桥花园 — 百福园 — 华墟 — 柯华桥 — 公交柯华站 (26站)
去程: 县公交柯华站 — 柯华桥 — 汽配厂 — 小马路口 — 五福园 — 华联商厦 — 港越新都 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场 — 县公交公司 — 东门市场 — 弥陀 — 纺机市场 — 鲁南 — 高桥 — 王家村小儿专科 — 王家村 — 壶觞 — 下马湾 — 东园 — 金银首饰厂 — 伊家畈 — 沈家畈 — 福全 — 雄峰纺织 — 福全金三角 — 市水泥厂 — 王家庄 — 五洋桥 — 金家店 — 木棚桥 — 联合村 — 兰亭镇政府 (34站)
回程: 兰亭镇政府 — 联合村 — 木棚桥 — 金家店 — 五洋桥 — 王家庄 — 市水泥厂 — 福全金三角 — 雄峰纺织 — 福全 — 沈家畈 — 伊家畈 — 金银首饰厂 — 东园 — 下马湾 — 壶觞 — 王家村 — 王家村小儿专科 — 高桥 — 鲁南 — 纺机市场 — 弥陀 — 东门市场 — 县公交公司 — 服装市场 — 南岸公园 — 北市场 — 港越新都 — 华联商厦 — 五福园 — 小马路口 — 汽配厂 — 柯华桥 — 县公交柯华站 (34站)
去程: 轻纺城汽车站 — 服装市场 — 南岸公园 — 北市场 — 港越新都 — 华联商厦 — 碧水金柯 — 清水苑 — 万商路口 — 柯华站 — 黄酒城 — 金龙客车 — 越隆纺织 — 精工集团 — 泽国路口 — 绪 — 西周村 — 东周村 — 东周村(南) — 看守所 — 中心村 — 湖门 — 职教中心 — 兴越小区 — 县地税局 — 县建设局 — 县行政中心 — 明珠广场 — 科技中心 — 县交通局 — 金城宾馆 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场 — 轻纺城汽车站 (35站)
回程: 轻纺城汽车站 — 服装市场 — 南岸公园 — 北市场 — 金城宾馆 — 县交通局 — 科技中心 — 明珠广场 — 县行政中心 — 县建设局 — 县地税局 — 兴越小区 — 职教中心 — 湖门 — 中心村 — 看守所 — 东周村(南) — 东周村 — 西周村 — 绪 — 泽国路口 — 精工集团 — 越隆纺织 — 金龙客车 — 黄酒城 — 柯华站 — 万商路口 — 清水苑 — 碧水金柯 — 华联商厦 — 港越新都 — 北市场 — 南岸公园 — 服装市场 — 轻纺城汽车站 (35站)
去程: 轻纺城汽车站 — 碧水苑 — 双梅分校 — 百舸小区 — 青峰路口 — 柯桥初中 — 传媒中心 — 北岸公园 — 县中心医院 — 县行政中心 — 县建设局 — 兴越南区 — 大坂湖 — 县实验小学 — 华墟 — 柯华站 — 柯华桥 — 汽配厂 — 小马路口 — 西市场 — 中市场 — 南托运市场 — 柯桥火车站 — 湖东站 — 轻纺城汽车站 (25站)
回程: 轻纺城汽车站 — 湖东站 — 柯桥火车站 — 南托运市场 — 中市场 — 西市场 — 小马路口 — 汽配厂 — 柯华桥 — 柯华站 — 华墟 — 县实验小学 — 大坂湖 — 兴越南区 — 县建设局 — 县行政中心 — 县中心医院 — 北岸公园 — 传媒中心 — 柯桥初中 — 青峰路口 — 百舸小区 — 双梅分校 — 碧水苑 — 轻纺城汽车站 (25站)