林场
去程: 林场 — 三中 — 教师新村 — 林业局 — 农贸市场 — 财政局 — 县医院 — 凤城镇政府 — 国税大楼 — 运管所 — 鉴江大桥 — 锦绣花园 — 鼓楼 — 农科 — 汽车站 — 老粮食局 — 中医院 — 东门口 — 交通局 — 信用联社 — 二中 — 三中 — 林场 (23站)
回程: 林场 — 三中 — 二中 — 信用联社 — 交通局 — 东门口 — 中医院 — 老粮食局 — 汽车站 — 农科 — 鼓楼 — 锦绣花园 — 鉴江大桥 — 运管所 — 国税大楼 — 凤城镇政府 — 县医院 — 财政局 — 农贸市场 — 林业局 — 教师新村 — 三中 — 林场 (23站)
去程: 林场 — 教师新村 — 林业局 — 农贸市场 — 财政局 — 建行 — 水东门路口 — 国土局 — 金凤凰公园 — 天柱大酒店 — 鼓楼 — 锦绣花园 — 体育馆 — 运管所 — 金山路加油站 — 县医院 — 邮政大楼 — 东门口 — 交通局 — 信用联社 — 二中 — 三中 — 林场 (23站)
回程: 林场 — 三中 — 二中 — 信用联社 — 交通局 — 东门口 — 邮政大楼 — 县医院 — 金山路加油站 — 运管所 — 体育馆 — 锦绣花园 — 鼓楼 — 天柱大酒店 — 金凤凰公园 — 国土局 — 水东门路口 — 建行 — 财政局 — 农贸市场 — 林业局 — 教师新村 — 林场 (23站)