龙翔路南
途径“龙翔路南”的公交线路
去程: 越溪 — 越溪街越城路南 — 溪翔新村 — 石湖小镇 — 龙翔路北 — 吴中区职教中心 — 龙翔路天鹅荡路北 — 龙翔路南 — 莫林社区 — 苏旺路 — 东村 — 东太湖路 — 锦和染织 — 横泾 — 横泾蟹市场北 — 横泾蟹市场 — 南村 — 新齐 — 横泾徐庄 — 新光 — 新光东 — 横泾上林村 (22站)
回程: 横泾上林村 — 新光东 — 新光 — 横泾徐庄 — 新齐 — 南村 — 横泾蟹市场 — 横泾蟹市场北 — 横泾 — 锦和染织 — 东太湖路 — 东村 — 苏旺路 — 莫林社区 — 龙翔路南 — 龙翔路天鹅荡路北 — 吴中区职教中心 — 龙翔路北 — 石湖小镇 — 溪翔新村 — 越溪街越城路南 — 越溪② (22站)