炉房村
途径“炉房村”的公交线路
去程: 沧口公园 — 三中 — 兴国路 — 同盛苑 — 重庆中路 — 文昌阁 — 重庆中路金水路 — 大村庄 — 东南山 — 通真宫路 — 延寿宫路 — 西山小区 — 环城西路 — 书院路 — 峰山路 — 李村 — 维客广场 — 李村公园 — 东山小区 — 黑龙江路[中崂路] — 下王埠 — 下王埠东 — 百通馨苑一区 — 麦坡 — 佛耳崖 — 长涧 — 上臧村委 — 下臧村 — 上臧村 — 西庵子 — 戴家 (31站)
回程: 戴家 — 上臧村 — 炉房村 — 上臧村委 — 长涧 — 佛耳崖 — 麦坡 — 百通馨苑一区 — 下王埠东 — 下王埠 — 黑龙江路[中崂路] — 东山小区 — 李村公园 — 维客广场 — 李村 — 峰山路 — 书院路 — 环城西路 — 智荣中学 — 晟业家园 — 通真宫路 — 东南山 — 大村庄 — 重庆中路金水路 — 文昌阁 — 重庆中路 — 同盛苑 — 兴国路 — 三中 — 沧口公园 (30站)