牌坊西
去程: 前村 — 中移动肇庆分公司 — 新市一医院 — 东岗路中 — 东岗路东 — 端州一路 — 工贸学校 — 蓝塘 — 梅亭 — 宾日 — 端砚文化村 — 市三院 — 黄岗 — 市四中 — 新仓 — 和平市场 — 和平东路 — 城东公园北门 — 古塔中路 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 口岸码头 — 崇禧塔 — 柑园市场 — 阅江楼 — 天宁南路 — 天宁中路 — 天宁北路 — 牌坊西 (30站)
回程: 牌坊西 — 天宁北路 — 天宁中路 — 天宁南路 — 阅江楼 — 柑园市场 — 崇禧塔 — 口岸码头 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 古塔中路 — 城东公园北门 — 和平东路 — 和平市场 — 新仓 — 市四中 — 黄岗 — 市三院 — 端砚文化村 — 宾日 — 梅亭 — 蓝塘 — 工贸学校 — 端州一路 — 东岗路东 — 东岗路中 — 新市一医院 — 中移动肇庆分公司 — 前村 (30站)