庆华
途径“庆华”的公交线路
去程: 百汇商城 — 交通局 — 马仔头 — 中医院 — 康都小区 — 樟树井 — 友联庄园 — 印铁厂 — 龙口凉亭 — 变电站 — 大塘路口 — 井塘路口 — 丘家 — 岭从 — 寨脚 — 寨脚小学 — 中寨 — 古屯路口 — 欧家路口 — 古引 — 庆华 — 相土 — 甘笋路口 — 江华村 — 江华小学 — 甘塘路口 — 龙渡路口 — 大塘路口 — 土地山 — 高龙 — 花篢中学 — 水电业集团 — 花篢街 (33站)
回程: 花篢街 — 水电业集团 — 花篢中学 — 高龙 — 土地山 — 大塘路口 — 龙渡路口 — 甘塘路口 — 江华小学 — 江华村 — 甘笋路口 — 相土 — 庆华 — 古引 — 欧家路口 — 古屯路口 — 中寨 — 寨脚小学 — 寨脚 — 岭从 — 丘家 — 井塘路口 — 大塘路口 — 变电站 — 龙口凉亭 — 印铁厂 — 友联庄园 — 樟树井 — 康都小区 — 中医院 — 马仔头 — 交通局 — 百汇商城 (33站)