三重堂
途径“三重堂”的公交线路
去程: 市府路 — 治平路 — 迎晖路 — 枇杷沟 — 沱江二桥南 — 沱江二桥北(①) — 泸州汽车总站 — 金井湾 — 交警支队 — 莲花池[①] — 龙马新城一小区 — 龙马潭区政府 — 龙马大道中段 — 齐家路口 — 龙马大道三段 — 关口 — 银华山 — 望山坪 — 希望大道 — 鱼塘卫生院 — 振兴路 — 振兴路西(四川天寿药业) — 振兴路中段 — 振兴路东 — 泸琴路 — 草房子 — 长伍间 — 林庄 — 王庄 — 德龙桥 — 踩断山 — 特兴中学 — 特兴场口 — 特兴镇政府 — 特兴派出所 — 特兴 — 天音桥 — 高峰寺 — 堰坎上 — 三重堂 — 银盘山 — 黄金山 — 天灯堡 — 板栗湾 — 魏园村 — 万厂 — 奎丰 (47站)
回程: 奎丰 — 万厂 — 魏园村 — 板栗湾 — 天灯堡 — 黄金山 — 银盘山 — 三重堂 — 堰坎上 — 高峰寺 — 天音桥 — 特兴 — 特兴派出所 — 特兴镇政府 — 特兴场口 — 特兴中学 — 踩断山 — 德龙桥 — 王庄 — 林庄 — 长伍间 — 草店子 — 泸琴路 — 振兴路东 — 振兴路中段 — 振兴路西(四川天寿药业) — 振兴路 — 鱼塘卫生院 — 希望大道 — 望山坪 — 银华山 — 关口 — 龙马大道三段 — 齐家路口 — 59公里 — 58公里 — 莲花池[①] — 交警支队 — 金井湾 — 工商大楼 — 沱江二桥北(①) — 枇杷沟 — 迎晖路 — 宝来桥 — 市府路 (45站)