山水村
途径“山水村”的公交线路
环形车: 花山 — 喜海公司 — 山水小学 — 山水村 — 山水村口 — 竹山北路 — 竹山南路 — 桃源街道 — 科园南路 — 兴海家园 — 四季桃源 — 李杏小区 — 竹口 — 溪旁徐 — 谢钟山 — 冠庄 — 天明西路 — 赵家 — 笆弄头 — 金水路口 — 上下桥 — 大观文化园 — 客运总站 — 兴宁小区 — 正学路口 — 金昌大厦 — 建设银行 — 潘天寿公园 — 潘天寿小学 — 正学桥 — 第一医院 — 东站 — 东岳宫 — 星海中学 — 汇景嘉园 — 御华府 — 妇幼医院 — 唐安李 — 交警大队 — 竹口储 — 天明东路 — 竹口路(东) — 妙峰路(东) — 西洋村 — 堂墙村 — 伟成公司 — 南岙村 — 唐龙公司 — 花山 (49站)