圣方济各老人院站
去程: 佑汉街市站 — 佑汉公园站 — 永康街[丽华站] — 黑沙环站 — 望厦站 — 俾利喇街[新益站] — 圣方济各老人院站 — 亚利鸦架街站 — 归侨总会站 — 沙嘉都喇街站 — 塔石球场站 — 爱都酒店站 — 水坑尾站 — 约翰四世大马路站 — 中区[殷皇子马路站] — 新马路站 — 粤通码头站 — 司打口[十六浦站] — 河边新街站 — 下环街站 — 河边新街[下环站] — 妈阁庙站 — 妈阁庙总站 (23站)
回程: 妈阁庙总站 — 妈阁庙站 — 河边新街站 — 下环街站 — 司打口[十六浦站] — 火船头街站 — 新马路站 — 南湾站 — 水坑尾站 — 社会工作局站 — 连胜[镜湖医院站] — 连胜站 — 美副将[高士德站] — 提督马路[雅廉坊站] — 提督[红街市站] — 白朗古将军马站 — 台山街市站 — 拱形马路站 — 佑汉街市站 (19站)