石臼
途径“石臼”的公交线路
去程: 门楼公交场站 — 南沟 — 石臼 — 周家岘 — 下许家北站 — 下许家 — 南台 — 楼子口 — 姜家 — 峆垆寺 — 烟台宏星水泥厂 — 张格庄东站 — 张格庄 — 仁宝大药房 — 张格庄客运站 (15站)
回程: 张格庄客运站 — 仁宝大药房 — 张格庄 — 张格庄东站 — 烟台宏星水泥厂 — 峆垆寺 — 姜家 — 楼子口 — 南台 — 下许家 — 下许家北站 — 周家岘 — 石臼 — 南沟 — 门楼公交场站 (15站)
去程: 门楼公交场站 — 南沟 — 石臼 — 周家岘 — 下许家北站 — 下许家 — 南台 — 楼子口 — 姜家 — 峆垆寺 — 烟台宏星水泥厂 — 张格庄东站 — 张格庄 — 仁宝大药房 — 张格庄客运站 — 张格庄镇政府 — 冯家 — 冀东水泥 — 黄连墅 — 黄连墅西站 — 杜家崖 — 杜家崖西站 — 黑石 — 瑶台北站 — 瑶台 — 马家 — 岔夼 (27站)
回程: 岔夼 — 马家 — 瑶台 — 瑶台北站 — 黑石 — 杜家崖西站 — 杜家崖 — 黄连墅西站 — 黄连墅 — 冀东水泥 — 冯家 — 张格庄镇政府 — 张格庄客运站 — 仁宝大药房 — 张格庄 — 张格庄东站 — 烟台宏星水泥厂 — 峆垆寺 — 姜家 — 楼子口 — 南台 — 下许家 — 下许家北站 — 周家岘 — 石臼 — 南沟 — 门楼公交场站 (27站)