石亭
去程: 江滨花园 — 人民医院 — 草寮尾 — 悦华园 — 前锋新村 — 中医院 — 新华市场 — 长途汽车站 — 胜利公园 — 华侨饭店 — 轴承厂 — 延通市场 — 公交公司 — 军分区干休所 — 地质队 — 立人学校 — 新厝 — 北斗 — 白牌 — 石亭 — 店仔圩 — 浦林 (22站)
回程: 浦林 — 店仔圩 — 石亭 — 白牌 — 北斗 — 新厝 — 立人学校 — 地质队 — 军分区干休所 — 公交公司 — 延通市场 — 轴承厂 — 华侨饭店 — 胜利公园 — 长途汽车站 — 新华市场 — 中医院 — 前锋新村 — 悦华园 — 草寮尾 — 人民医院 — 江滨花园 (22站)
去程: 江滨花园 — 草寮尾 — 人民医院 — 悦华园 — 前锋新村 — 中医院 — 新华市场 — 长途车站 — 胜利公园 — 华侨饭店 — 轴承厂 — 延通市场 — 公交公司 — 军分区干休所 — 地质队 — 立人学校 — 北斗 — 白牌 — 石亭 — 浦林 — 丰山 — 康山 — 玉兰 — 龙径 (24站)
回程: 龙径 — 玉兰 — 康山 — 丰山 — 浦林 — 石亭 — 白牌 — 北斗 — 立人学校 — 地质队 — 军分区干休所 — 公交公司 — 延通市场 — 轴承厂 — 华侨饭店 — 胜利公园 — 长途车站 — 新华市场 — 中医院 — 前锋新村 — 悦华园 — 人民医院 — 草寮尾 — 江滨花园 (24站)