双华货架厂
去程: 人民桥车站 — 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 龙桥 — 常兴村 — 宅前 — 缪弄新区 — 交警队 — 练塘办事处 — 北京华联 — 练塘镇 — 吉桥村 — 双华货架厂 — 道林 — 工业园区 — 翁家庄 (28站)
回程: 翁家庄 — 工业园区 — 道林 — 双华货架厂 — 吉桥村 — 练塘镇 — 北京华联 — 练塘办事处 — 交警队 — 缪弄新区 — 宅前 — 常兴村 — 龙桥 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 — 人民桥车站 (28站)
去程: 花园浜 — 一号桥 — 长途站 — 布匹市场 — 尚湖中央花园 — 造纸厂 — 朱泾村 — 建华新村 — 建华 — 颜巷 — 世纪联华 — 瞿家湾 — 开发区 — 鸳鸯桥村 — 龙桥 — 师桥 — 宅前 — 缪弄新区 — 交警队 — 练塘办事处 — 北京华联 — 练塘镇 — 吉桥村 — 双华货架厂 — 道林 — 工业园区 — 罗北村 — 查村 — 新和村 — 尚湖镇镇府 — 花林 — 新鑫村 — 河金村 — 福寿村 — 石靖 — 金塔货架厂 — 王庄中心小学 — 王庄 (38站)
回程: 王庄 — 王庄中心小学 — 金塔货架厂 — 石靖 — 福寿村 — 河金村 — 新鑫村 — 花林 — 尚湖镇镇府 — 新和村 — 查村 — 罗北村 — 工业园区 — 道林 — 双华货架厂 — 吉桥村 — 练塘镇 — 北京华联 — 练塘办事处 — 交警队 — 缪弄新区 — 宅前 — 师桥 — 龙桥 — 鸳鸯桥村 — 开发区 — 瞿家湾 — 世纪联华 — 颜巷 — 建华 — 建华新村 — 朱泾村 — 造纸厂 — 尚湖中央花园 — 布匹市场 — 长途站 — 一号桥 — 花园浜 (38站)