宋家庄
途径“宋家庄”的公交线路
去程: 便桥头 — 火车站 — 永盛家电(二马路) — 消防队 — 市二中 — 五公司 — 马跑泉路口 — 团庄村 — 马跑泉中学 — 什字坪 — 什字坪村委会 — 宁家崖 — 拥军桥 — 张家庄 — 新庄 — 勘察院 — 启升中学 — 崖湾 — 林院北站 — 林学院 — 白石 — 化工厂 — 甘泉北站 — 甘泉 — 甘泉南站 — 光彩小学 — 高家村 — 元店 — 麦积林场 — 峡门 — 峡门南站 — 汉唐陶艺 — 寨子村 — 侯家庄 — 阮家沟 — 麦积山 — 草滩村 — 宋家庄 — 李家山 — 陈家庄 — 卧虎村 (41站)
回程: 卧虎村 — 陈家庄 — 李家山 — 宋家庄 — 草滩村 — 麦积山 — 阮家沟 — 侯家庄 — 寨子村 — 汉唐陶艺 — 峡门南站 — 峡门 — 麦积林场 — 元店 — 高家村 — 光彩小学 — 甘泉南站 — 甘泉 — 甘泉北站 — 化工厂 — 白石 — 林学院 — 林院北站 — 崖湾 — 启升中学 — 勘察院 — 新庄 — 张家庄 — 拥军桥 — 宁家崖 — 什字坪村委会 — 什字坪 — 马跑泉中学 — 团庄村 — 马跑泉路口 — 五公司 — 市二中 — 消防队 — 永盛家电(二马路) — 火车站 — 便桥头 (41站)