坛头
途径“坛头”的公交线路
去程: 澄海汽车总站 — 塑料城 — 三桥收费处 — 莲凤路口 — 莲下车站 — 李厝宫(许厝) — 永新 — 兰宛 — 竹林 — 上巷 — 莲上镇道 — 涂城(塔山路口) — 南徽 — 下岱美 — 上岱美 — 水南路 — 埭头 — 溪南镇道 — 南砂 — 东里桥头 — 南湖桥 — 南湖酒家 — 苏北中学 — 古港 — 南社 — 樟林车站 — 樟林报警站 — 鸿四 — 鸿三 — 鸿二 — 鸿一 — 盐鸿镇政府 — 巷头 — 上厝 — 盐鸿中社 — 上社 — 坛头 (37站)
回程: 坛头 — 上社 — 盐鸿中社 — 上厝 — 巷头 — 盐鸿镇政府 — 鸿一 — 鸿二 — 鸿三 — 鸿四 — 樟林报警站 — 樟林车站 — 南社 — 古港 — 苏北中学 — 南湖酒家 — 南湖桥 — 东里桥头 — 南砂 — 溪南镇道 — 埭头 — 水南路 — 上岱美 — 下岱美 — 南徽 — 涂城(塔山路口) — 莲上镇道 — 上巷 — 竹林 — 兰宛 — 永新 — 李厝宫(许厝) — 莲下车站 — 莲凤路口 — 三桥收费处 — 塑料城 — 澄海汽车总站 (37站)