夏家小桥
途径“夏家小桥”的公交线路
去程: 火车站 — 海宁大厦 — 建设银行 — 南苑三里 — 海昌路口 — 宏达学校 — 行政中心 — 海洲大饭店 — 燕子浜 — 念亩浜 — 金龙 — 肖家兜 — 华丰 — 朱家兜 — 顾家埭 — 祝西 — 祝场 — 留茶 — 金水桥 — 朱家场 — 金石墩 — 夏家小桥 — 马家兜 — 孙家漾 — 冯家场 — 顾家场 — 丁桥汽车站 (27站)
回程: 丁桥汽车站 — 顾家场 — 冯家场 — 孙家漾 — 马家兜 — 夏家小桥 — 金石墩 — 朱家场 — 金水桥 — 留茶 — 祝场 — 祝西 — 顾家埭 — 朱家兜 — 华丰 — 肖家兜 — 金龙 — 念亩浜 — 燕子浜 — 海洲大饭店 — 行政中心 — 宏达学校 — 海昌路口 — 南苑三里 — 建设银行 — 海宁大厦 — 火车站 (27站)