香石路淀兴路
途径“香石路淀兴路”的公交线路
去程: 汽车客运南站 — 大同村 — 新城域花园 — 吴淞江大桥 — 周巷 — 江南春堤 — 施条 — 港浦路 — 团结桥 — 丁家湾 — 西宿 — 富民桥 — 南湾路 — 秦峰二村 — 建行 — 千灯 — 寺基村 — 秦峰路景泾路 — 印刷厂 — 秦峰路淞南路 — 吴家桥 — 陶家村 — 镀锌厂 — 复兴路新兴路 — 塘泾村 — 香石路淀兴路 — 淀山湖汽车站 (27站)
回程: 淀山湖汽车站 — 香石路淀兴路 — 塘泾村 — 复兴路新兴路 — 镀锌厂 — 陶家村 — 吴家桥 — 秦峰路淞南路 — 印刷厂 — 秦峰路景泾路 — 寺基村 — 千灯 — 建行 — 秦峰二村 — 南湾路 — 富民桥 — 西宿 — 丁家湾 — 团结桥 — 港浦路 — 施条 — 江南春堤 — 周巷 — 吴淞江大桥 — 新城域花园 — 大同村 — 汽车客运南站 (27站)