巷口山
途径“巷口山”的公交线路
去程: 文化二宫 — 工商局 — 泰山东路 — 泰山路口 — 广电局 — 株洲师专 — 泰山西路 — 明月湖小区 — 城区 — 石竹咀 — 永安桥 — 王家坪 — 南塘 — 高桥下 — 染铺坳 — 响塘 — 九道桥 — 合花 — 巷口山 — 刘家坳 — 高台岭 — 群丰卫生院 — 长岭 — 长岭学校 — 白泥塘 — 战备桥 — 湘云村 — 湘滨 (28站)
回程: 湘滨 — 湘云村 — 战备桥 — 白泥塘 — 长岭学校 — 长岭 — 群丰卫生院 — 楠竹山 — 高台岭 — 刘家坳 — 巷口山 — 合花 — 九道桥 — 响塘 — 染铺坳 — 高桥下 — 南塘 — 王家坪 — 石竹咀 — 城区 — 明月湖小区 — 泰山西路 — 株洲师专 — 广电局 — 泰山路口 — 天伦路口 — 黄河路口 — 文化二宫 (28站)