小赤坎东
途径“小赤坎东”的公交线路
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨工业区 — 小黄杨 — 大黄杨 — 基石公司 — 大赤坎东 — 大赤坎西 — 官冲 — 乌石 — 小赤坎东 — 大环村 — 西窖 — 四九顷 — 新洲 — 横山红砖场 — 横山中学 — 大胜 — 横山 — 横山市场 — 新埠 — 横坑口 — 日通座椅厂 — 大沙场 — 农游世界 — 光明村口 — 沙湾 — 莲江 — 吉湾 — 前进[莲溪] — 莲溪中学 — 莲溪 (35站)
回程: 莲溪 — 莲溪中学 — 前进[莲溪] — 吉湾 — 莲江 — 沙湾 — 光明村口 — 农游世界 — 大沙场 — 日通座椅厂 — 横坑口 — 新埠 — 横山市场 — 横山 — 大胜 — 横山中学 — 横山红砖场 — 新洲 — 四九顷 — 西窖 — 大环村 — 小赤坎东 — 乌石 — 官冲 — 大赤坎西 — 大赤坎东 — 基石公司 — 大黄杨 — 小黄杨 — 黄杨工业区 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (35站)