小横山
去程: 南门 — 水产码头 — 虹桥花园 — 虹桥头 — 玉海广场 — 虹桥北路 — 红旗办事处 — 第一桥 — 沙河路口 — 花滨路口 — 百好厂 — 永久机电 — 小横山 — 双山 — 电动工具 — 礁石 — 白象 — 白莲 — 下湾 — 瑞湾 — 江边宅 — 谢岙 — 林岙 — 芦浦 — 成人学校 — 前垟 — 根竹 — 寺前 — 南山后 — 桐浦 — 云屿 — 丁岙 — 丁岙山 — 桐西 — 桐星 — 桐溪 (36站)
回程: 桐溪 — 桐星 — 桐西 — 丁岙山 — 丁岙 — 云屿 — 桐浦 — 南山后 — 寺前 — 根竹 — 前垟 — 成人学校 — 芦浦 — 林岙 — 谢岙 — 江边宅 — 瑞湾 — 下湾 — 白莲 — 白象 — 礁石 — 电动工具 — 双山 — 小横山 — 永久机电 — 百好厂 — 花滨路口 — 沙河路口 — 第一桥 — 红旗办事处 — 虹桥北路 — 玉海广场 — 虹桥头 — 虹桥花园 — 水产码头 — 南门 (36站)
去程: 水产城 — 水产城(西) — 新纪元学校 — 开元广场 — 上埠路 — 烟墩山 — 商城大厦 — 电脑通讯市场(滨江中学) — 滨江小区 — 滨江公园 — 中医院 — 虹桥花园 — 虹桥头 — 玉海广场 — 虹桥北路 — 红旗办事处 — 第一桥 — 沙河路口 — 花滨路口 — 西门车站 — 百好厂 — 永久机电厂 — 小横山 — 双山 — 安固电器 — 礁石 — 白象 — 白莲 — 下湾 — 瑞湾 — 江边宅 — 谢岙 — 林岙 — 芦浦 — 成人学校 — 前垟 — 根竹 — 寺前 — 南山后 — 桐浦 — 浦西 — 沙岙 — 后河 — 横塘路口 — 碧山路口 — 横塘 — 车门下 — 弯头 — 碧山 (49站)
回程: 碧山 — 弯头 — 车门下 — 横塘 — 碧山路口 — 横塘路口 — 后河 — 沙岙 — 浦西 — 桐浦 — 南山后 — 寺前 — 根竹 — 前垟 — 成人学校 — 芦浦 — 林岙 — 谢岙 — 江边宅 — 瑞湾 — 下湾 — 白莲 — 白象 — 礁石 — 安固电器 — 双山 — 小横山 — 永久机电厂 — 百好厂 — 西门车站 — 花滨路口 — 沙河路口 — 第一桥 — 红旗办事处 — 虹桥北路 — 玉海广场 — 虹桥头 — 虹桥花园 — 中医院 — 滨江公园 — 滨江小区 — 电脑通讯市场(滨江中学) — 商城大厦 — 烟墩山 — 上埠路 — 开元广场 — 新纪元学校 — 水产城(西) — 水产城 (49站)