新景矿
去程: 坡顶 — 黄石板 — 坑口 — 一矿 — 里沙坪 — 前庄 — 一矿医院 — 沙坪 — 建安公司 — 三矿 — 三矿二坑 — 赛鱼 — 三矿医院 — 太行国际新城 — 西收费站 — 龙泉驾校 — 银圆山庄 — 马家坡口 — 平坦镇政府 — 圣泉寺 — 桑掌桥 — 新景矿 — 热电三厂 — 坡头 — 高速路西口 (25站)
回程: 高速路西口 — 坡头 — 热电三厂 — 新景矿 — 桑掌桥 — 圣泉寺 — 平坦镇政府 — 马家坡口 — 银圆山庄 — 龙泉驾校 — 西收费站 — 太行国际新城 — 三矿医院 — 赛鱼 — 三矿二坑 — 三矿 — 建安公司 — 沙坪 — 一矿医院 — 前庄 — 里沙坪 — 一矿 — 坑口 — 黄石板 (24站)
去程: 火车站 — 百货大楼 — 文化中心 — 少年宫 — 妇产医院 — 阳泉日报社 — 矿区政府 — 四矿口 — 赛鱼 — 西收费站 — 龙泉驾校 — 银圆山庄 — 马家坡口 — 平坦政府 — 圣泉寺 — 辛兴 — 桑掌桥 — 新景矿 — 热电三厂 — 坡头(高速路口) — 煤窑 — 下测石 — 上测石 — 汽配厂 — 旧街 — 河口桥 — 阳窑 — 保安矿 — 枣园 — 保安 — 梁家庄口 — 虎峪口 — 阳坡口 — 闫家庄 (34站)
回程: 闫家庄 — 阳坡口 — 虎峪口 — 梁家庄口 — 保安 — 枣园 — 保安矿 — 阳窑 — 河口桥 — 旧街 — 汽配厂 — 上测石 — 下测石 — 煤窑 — 坡头(高速路口) — 热电三厂 — 新景矿 — 桑掌桥 — 辛兴 — 圣泉寺 — 平坦政府 — 马家坡口 — 银圆山庄 — 龙泉驾校 — 西收费站 — 赛鱼 — 四矿口 — 矿区政府 — 阳泉日报社 — 妇产医院 — 少年宫 — 文化中心 — 市政府 — 市一院 — 火车站 (35站)