许巷
去程: 盐仓 — 盐仓管委会 — 老盐仓 — 启航路口 — 袁家坝 — 王塘村 — 红旗彩印厂 — 红旗村 — 夏家弄 — 塘桥 — 界牌头 — 石西坝 — 分水墩 — 许巷加油站 — 罗桥 — 许巷活动中心 — 景树路口 — 沈家埭 — 胜利 — 闵介桥 — 临东路东湖路口 — 东湖南路南苑路口 — 保文泽第 — 临平南站 (24站)
回程: 临平南站 — 保文泽第 — 东湖南路南苑路口 — 临东路东湖路口 — 闵介桥 — 胜利 — 沈家埭 — 景树路口 — 许巷活动中心 — 罗桥 — 许巷加油站 — 分水墩 — 石西坝 — 界牌头 — 塘桥 — 夏家弄 — 红旗村 — 红旗彩印厂 — 王塘村 — 袁家坝 — 启航路口 — 老盐仓 — 盐仓管委会 — 盐仓 (24站)
去程: 火车站 — 海宁大厦 — 建设银行 — 联合路口 — 南苑五里 — 行政中心 — 皮革城 — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 朗家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 孙家溇 — 新富 — 天井桥 — 香元兜 — 西寺坟 — 张家浩 — 许家埭 — 许巷 — 俞石桥 — 倒庄里 — 天顺桥 — 许村 — 周庄桥 — 新丰路口 — 家纺城 (55站)
回程: 家纺城 — 新丰路口 — 周庄桥 — 许村 — 天顺桥 — 倒庄里 — 俞石桥 — 许巷 — 许家埭 — 张家浩 — 西寺坟 — 香元兜 — 天井桥 — 新富 — 孙家溇 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 朗家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城 — 行政中心 — 南苑五里 — 联合路口 — 建设银行 — 海宁大厦 — 火车站 (55站)