燕子窠
途径“燕子窠”的公交线路
去程: 城铁阳澄湖站 — 新城路 — 富泽园 — 荣亭 — 东亭子路 — 震川西路 — 荣心首末站 — 通澄 — 黄泥山小学 — 马鞍山路步行街 — 黄渡江桥 — 古塘站 — 泰泓花园 — 锦绣蓝湾 — 渔家灯火 — 西湖滩 — 燕子窠 — 环湖南路 — 君子亭西路 — 南桥 — 君子亭中路 — 新城路 — 城铁阳澄湖站 (23站)
回程: 城铁阳澄湖站 — 新城路 — 君子亭中路 — 南桥 — 君子亭西路 — 环湖南路 — 燕子窠 — 西湖滩 — 渔家灯火 — 锦绣蓝湾 — 泰泓花园 — 古塘站 — 黄渡江桥 — 马鞍山路步行街 — 黄泥山小学 — 通澄 — 荣心首末站 — 震川西路 — 东亭子路 — 荣亭 — 富泽园 — 新城路 — 城铁阳澄湖站 (23站)