叶家浜
去程: 天凝 — 天凝卫生院 — 凝南 — 东方红 — 张家浜 — 娄斗浜 — 新顺 — 勤丰村 — 茶叶湾 — 三联村 — 钳成港 — 杨庙镇政府 — 杨庙镇 — 鳞溪村 — 保障村 — 南陇 — 大浜 — 南浜 — 东珠浜 — 步云桥 — 油车浜 — 叶家浜 — 伟昌(东进) — 七星收费站 — 东风(杨庙岔口) — 七星 — 红旗 — 张字宇 — 塘汇 — 二环东路 — 城东路 — 建国北路 — 三元路 — 穆河小学 — 嘉兴汽车北站 (35站)
回程: 嘉兴汽车北站 — 穆河小学 — 三元路 — 建国北路 — 城东路 — 二环东路 — 塘汇 — 张字宇 — 红旗 — 七星 — 东风(杨庙岔口) — 七星收费站 — 伟昌(东进) — 叶家浜 — 油车浜 — 步云桥 — 东珠浜 — 南浜 — 大浜 — 南陇 — 保障村 — 鳞溪村 — 杨庙镇 — 杨庙镇政府 — 钳成港 — 三联村 — 茶叶湾 — 勤丰村 — 新顺 — 娄斗浜 — 张家浜 — 东方红 — 凝南 — 天凝卫生院 — 天凝 (35站)
去程: 客运中心 — 公路段 — 农商城 — 阳光小区 — 钱桥社区 — 高级中学 — 体育中心 — 广电中心 — 县政府 — 办证中心 — 农村合作银行 — 城南小区 — 嘉善法院 — 永福花园 — 实验中学 — 实验幼儿园(乐购超市) — 卖鱼桥 — 硕士花园 — 丝绸路 — 建材市场 — 家具市场 — 庄港 — 联丰村 — 三里村 — 六丰村 — 东进 — 叶家浜 — 三店大桥(北) — 步云桥 — 东珠浜 — 南浜 — 大浜 — 南陇 — 保障村 — 麟溪村 — 杨庙汽车站 (36站)
回程: 杨庙汽车站 — 麟溪村 — 保障村 — 南陇 — 大浜 — 南浜 — 东珠浜 — 步云桥 — 三店大桥(北) — 叶家浜 — 东进 — 六丰村 — 三里村 — 联丰村 — 庄港 — 家具市场 — 建材市场 — 丝绸路 — 硕士花园 — 卖鱼桥 — 实验幼儿园(乐购超市) — 实验中学 — 永福花园 — 嘉善法院 — 城南小区 — 农村合作银行 — 办证中心 — 县政府 — 广电中心 — 体育中心 — 高级中学 — 钱桥社区 — 阳光小区 — 农商城 — 公路段 — 客运中心 (36站)