一七三
去程: 小围寨 — 电厂 — 大龙田 — 薛家堡 — 蒙家桥 — 火车站 — 大十字 — 平桥 — 水厂 — 会匀桥 — 一七三 (11站)
回程: 一七三 — 会匀桥 — 水厂 — 平桥 — 大十字 — 火车站 — 蒙家桥 — 薛家堡 — 大龙田 — 电厂 — 小围寨 (11站)
去程: 小围寨 — 电厂 — 大龙田 — 薛家堡 — 蒙家桥 — 火车站 — 大十字 — 平桥 — 水厂 — 会匀桥 — 一七三 (11站)
回程: 一七三 — 会匀桥 — 水厂 — 平桥 — 大十字 — 火车站 — 蒙家桥 — 薛家堡 — 大龙田 — 电厂 — 小围寨 (11站)