渔庄东
去程: 横山桥公交枢纽[回车场] — 昌力桥 — 戴家坝 — 东洲 — 芳茂桥 — 横山桥镇政府 — 横中桥[横山桥羊绒市场] — 西崦村 — 大林寺 — 横山农副市场[S232] — S232东方路 — 省庄 — 杨家村 — 勤新村东 — 前南岸 — 淡家圩 — 芳庄村 — 洪庄陆家头 — 建农东 — 马家桥 — 渔庄东 — 小留桥[武南路S232西] — 何墅 — 何墅村委 — 坂上[武南路] — 建设村 — 唐家塘[武南路] — 南华[武南路] — 九华 — 武进公交中心站[回车场] (30站)
回程: 武进公交中心站[回车场] — 九华 — 南华[武南路] — 唐家塘[武南路] — 建设村 — 坂上[武南路] — 何墅村委 — 何墅 — 小留桥[S232武南路北] — 渔庄东 — 马家桥 — 建农东 — 洪庄陆家头 — 芳庄村 — 淡家圩 — 前南岸 — 勤新村东 — 杨家村 — 省庄 — S232东方路 — 横山农副市场 — 大林寺 — 西崦村 — 横中桥[横山桥羊绒市场] — 横山桥镇政府 — 芳茂桥 — 东洲 — 戴家坝 — 昌力桥 — 横山桥公交枢纽[回车场] (30站)
去程: 武进公交中心站[回车场] — 九华 — 南华[武南路] — 唐家塘[武南路] — 建设村 — 坂上[武南路] — 何墅村委 — 何墅 — 小留桥[S232武南路北] — 渔庄东 — 马家桥 — 建农东 — 洪庄陆家头 — 芳庄村 — 淡家圩 — 前南岸 — 勤新村东 — 杨家村 — 省庄 — S232东方路 — 横山农副市场 — 大林寺 — 西崦村 — 横中桥[横山桥羊绒市场] — 横山桥镇政府 — 芳茂桥 — 东洲 — 戴家坝 — 昌力桥 — 横山桥公交枢纽[回车场] (30站)
回程: 横山桥公交枢纽[回车场] — 昌力桥 — 戴家坝 — 东洲 — 芳茂桥 — 横山桥镇政府 — 横中桥[横山桥羊绒市场] — 西崦村 — 大林寺 — 横山农副市场[S232] — S232东方路 — 省庄 — 杨家村 — 勤新村东 — 前南岸 — 淡家圩 — 芳庄村 — 洪庄陆家头 — 建农东 — 马家桥 — 渔庄东 — 小留桥[武南路S232西] — 何墅 — 何墅村委 — 坂上[武南路] — 建设村 — 唐家塘[武南路] — 南华[武南路] — 九华 — 武进公交中心站[回车场] (30站)