中长街
去程: 鹏辉新世纪 — 鹏辉小学 — 大纺 — 亿达世纪城 — 春柳河 — 春柳 — 中心医院 — 车家村 — 香工街 — 沙河口火车站 — 中长街 — 长兴市场 — 盖州街 — 大连交通大学 — 黄河桥 — 熟食品交易中心 — 丰台街 — 莱州街 — 孙家沟 — 星海公园 (20站)
回程: 星海公园 — 孙家沟 — 莱州街 — 丰台街 — 熟食品交易中心 — 黄河桥 — 大连交通大学 — 盖州街 — 长兴市场 — 中长街 — 沙河口火车站 — 香工街 — 车家村 — 中心医院 — 春柳 — 春柳河 — 亿达世纪城 — 大纺 — 鹏辉小学 — 鹏辉新世纪 (20站)
去程: 彩霞园 — 前景街 — 马栏北街 — 马栏小学 — 富民广场 — 富民中路 — 富民东路 — 通信电缆厂 — 新建小学 — 沙区医院 — 中长街 — 长兴市场 — 机车厂 — 兴工街 — 振工街 — 五一广场 — 大同街 — 人民广场 — 水仙街 — 纪念街 — 三元街 — 唐山街 — 儿童医院 — 劳动公园北门 — 劳动公园东门 — 武昌街 — 武昌南巷 — 武昌小区 (28站)
回程: 武昌小区 — 武昌南巷 — 武昌街 — 劳动公园东门 — 劳动公园北门 — 儿童医院 — 唐山街 — 茂田巷 — 纪念街 — 水仙街 — 人民广场 — 长春路 — 大同街 — 五一广场 — 振工街 — 兴工街 — 机车厂 — 长兴市场 — 中长街 — 沙区医院 — 新建小学 — 通信电缆厂 — 富民东路 — 富民中路 — 富民广场 — 马栏小学 — 马栏北街 — 前景街 — 彩霞园 (29站)