中华游乐会
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 嘉亨湾 — 东旭苑东晓阁 — 爱蝶湾 — 筲箕湾总站 — 新成街 — 海晏街 — 西湾河文娱中心 — 太祥街 — 康怡广场 — 宝峰园 — 鰂鱼涌街 — 太古坊 — 民新街 — 乐基中心 — 健康村 — 港运城 — 新都城大厦 — 长康街 — 炮台山站 — 清风街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 百德新街[告士打道] — 景隆街[告士打道] — 马师道[告士打道] — 史钊域道[告士打道] — 柯布连道[告士打道] — 分域街[告士打道] — 海富中心 — 置地广场 — 中环街市[德辅道中] — 金龙中心 — 港澳码头总站 (33站)
回程: 港澳码头总站 — 中区政府码头 — 中环3号码头 — 中环5号码头 — 中环天星码头 — 国际金融中心二期 — 中环交易广场 — 怡和大厦 — 大会堂 — 统一中心(金钟站) — 金星大厦 — 入境事务大楼 — 维多利亚公园[告士打道] — 维多利亚公园[高士威道] — 银幕街[英皇道] — 七海商业中心 — 电厂街 — 糖水道 — 琴行街[英皇道] — 港运城 — 健康村 — 模范邨 — 北角官立小学 — 新威园 — 惠安苑 — 太古城中心[英皇道] — 太安楼[筲箕湾道] — 海晏街 — 爱秩序湾道 — 南康街 — 筲箕湾总站 — 爱东商场 — 东旭苑东晓阁 — 嘉亨湾 (34站)
去程: 摩星岭 — 摩星岭径 — 明爱赛马会宿舍 — 港岛西废物转运站 — 西宁街 — 西市街 — 爹核士街[吉席街] — 卑路乍湾公园 — 歌连臣街 — 皇后大道西 — 山道[德辅道西] — 嘉安街 — 西区警署 — 正街[德辅道西] — 东边街[德辅道西] — 修打兰街[德辅道西] — 永安中心[德辅道中] — 恒生银行总行[德辅道中] — 皇后像广场[遮打道] — 美利道 — 统一中心(金钟站) — 卢押道 — 史钊域道[轩尼诗道] — 杜老志道[轩尼诗道] — 崇光百货 — 维多利亚公园[高士威道] — 兴发街 — 铜锣湾威非路道 (28站)
回程: 铜锣湾威非路道 — 帆船街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 怡和街 — 坚拿道东 — 天乐里[轩尼诗道] — 广生行大厦 — 修顿球场[轩尼诗道] — 卫兰轩 — 太古广场 — 中银大厦 — 置地广场 — 中环街市[域多利皇后街] — 威灵顿街 — 荷李活华庭[皇后大道中] — 上环文娱中心 — 帝后华庭[皇后大道西] — 修打兰街[皇后大道西] — 东边街[皇后大道西] — 正街[皇后大道西] — 西边街 — 朝光街 — 石塘咀市政大厦 — 石塘咀[皇后大道西] — 西宝城 — 山市街 — 联邦新楼 — 加惠民道 — 西宁阁 — 港岛西废物转运站 — 明爱赛马会宿舍 — 摩星岭径 — 摩星岭 (35站)
去程: 坚尼地城 — 西市街 — 爹核士街[吉席街] — 卑路乍湾公园 — 西祥街[坚尼地城海旁] — 歌连臣街 — 皇后大道西 — 山道[德辅道西] — 嘉安街 — 水街 — 国际金融中心二期 — 邮政总局 — 大会堂 — 统一中心(金钟站) — 卢押道 — 史钊域道[轩尼诗道] — 杜老志道[轩尼诗道] — 崇光百货 — 维多利亚公园[高士威道] — 兴发街 — 铜锣湾威非路道 (21站)
回程: 铜锣湾威非路道 — 帆船街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 怡和街 — 坚拿道东 — 天乐里[轩尼诗道] — 广生行大厦 — 修顿球场[轩尼诗道] — 卫兰轩 — 太古广场 — 中银大厦 — 汇丰总行大厦[德辅道中] — 历山大厦[雪厂街] — 砵典乍街[干诺道中] — 西祥街 — 山市街 — 联邦新楼 — 加惠民道 — 坚尼地城 (21站)
去程: 北角码头 — 新都城大厦 — 长康街 — 炮台山站 — 清风街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 加路连山道[礼顿道] — 礼顿中心 — 乐活道[黄泥涌道] — 雅谷大厦 — 奕荫街[成和道] — 昇平楼 — 翠苑 — 金碧别墅 — 千叶居 — 跑马地上[大坑道] (18站)
回程: 跑马地上[大坑道] — 箕琏阁 — 安慧苑 — 箕琏坊 — 桂芳街 — 山村道[成和道] — 景光街 — 养和医院[黄泥涌道] — 跑马地马场[黄泥涌道] — 礼顿道 — 维多利亚公园[告士打道] — 维多利亚公园[高士威道] — 银幕街[英皇道] — 七海商业中心 — 电厂街 — 糖水道 — 新光戏院[书局街] — 北角码头 (18站)
环形车: 中环5号码头 — 中环交易广场 — 大会堂 — 统一中心(金钟站) — 卢押道 — 史钊域道[轩尼诗道] — 杜老志道[轩尼诗道] — 湾仔消防局[轩尼诗道] — 百德新街[怡和街] — 维多利亚公园[高士威道] — 天后站总站 — 银幕街 — 维景台 — 衡峰阁 — 珊瑚阁 — 云峰大厦 — 北角配水库游乐场 — 百福道[天后庙道] — 赛西湖公园 — 赛西湖大厦 — 宝马山总站 — 丰林阁 — 桂华山书院 — 富丽园 — 万德阁 — 云景台 — 协同中学[云景道] — 威景台 — 庇理罗士女子中学 — 飞龙台 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 希慎广场 — 坚拿道东 — 北海中心 — 轩尼诗道官立小学 — 修顿球场[轩尼诗道] — 卫兰轩 — 高等法院 — 中银大厦 — 毕打街 — 国际金融中心二期 — 中环5号码头 (44站)
去程: 兴华邨总站 — 兴华邨安兴楼 — 兴华邨展兴楼 — 峰华邨 — 兴华邨卓华楼 — 青年广场[环翠道] — 利众街 — 康翠台 — 康民工业中心[康民街] — 天主教海星堂 — 兴民邨[柴湾道] — 山翠苑[柴湾道] — 筲箕湾东官立中学 — 阿公岩道[柴湾道] — 南安里 — 新成街 — 海晏街 — 西湾河文娱中心 — 太祥街 — 康怡广场 — 宝峰园 — 鰂鱼涌街 — 太古坊 — 民新街 — 乐基中心 — 健康村 — 港运城 — 琴行街[英皇道] — 美丽阁[英皇道] — 新时代广场 — 炮台山站 — 清风街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 豪园 — 光明台 — 励德邨德全楼 — 励德邨总站 (38站)
回程: 励德邨总站 — 励德邨邨荣楼 — 利群道 — 豪园 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 维多利亚公园[高士威道] — 银幕街[英皇道] — 七海商业中心 — 电厂街 — 糖水道 — 琴行街[英皇道] — 港运城 — 健康村 — 模范邨 — 北角官立小学 — 新威园 — 惠安苑 — 康怡广场 — 太安楼[筲箕湾道] — 海晏街 — 爱秩序湾道 — 南安里 — 阿公岩道[柴湾道] — 鲤鱼门公园 — 大潭道[柴湾道] — 东区医院[柴湾道] — 高威阁 — 湾景园 — 康翠台 — 祥达中心 — 柴湾工厂邨 — 环翠邨泽翠楼 — 兴华邨卓华楼 — 峰华邨 — 峰华邨晓峰楼 — 柴湾救护站 — 兴华邨总站 (37站)
去程: 海丽邨总站 — 发祥街西[深旺道] — 富昌邨 — 南昌邨[钦州街西] — 深水埗医局街[钦州街] — 深水埗北河街[荔枝角道] — 医局街[南昌街] — 洋松街休憩处 — 新九龙广场 — 海富苑 — 富荣花园 — 渡船街 — 西区海底隧道 — 海港政府大楼 — 怡和大厦 — 力宝中心 — 卢押道 — 柯布连道[轩尼诗道] — 史剑域街 — 湾仔消防局[轩尼诗道] — 利舞台广场 — 云翠大厦 — 边宁顿街 — 维多利亚公园[高士威道] — 天后站总站 (25站)
回程: 天后站总站 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 香港中央图书馆[摩顿台] — 加路连山道[礼顿道] — 纪利华木球会 — 南洋酒店 — 北海中心 — 轩尼诗道官立小学 — 修顿球场[轩尼诗道] — 高等法院 — 中银大厦 — 利源东街 — 中环街市[德辅道中] — 文华里 — 皇后街[干诺道西] — 西区海底隧道 — 佐敦道 — 渡船街 — 富荣花园 — 柏景湾 — 富贵街 — 大同新村 — 福利街[大角咀道] — 深水埗南昌街[海坛街] — 深水埗桂林街[海坛街] — 通州街公园 — 富昌邨 — 英华书院 — 发祥街西 — 海丽邨总站 (31站)
去程: 北角码头 — 美丽阁[英皇道] — 新时代广场 — 炮台山站 — 清风街 — 皇仁书院[铜锣湾道] — 中华游乐会 — 京士顿街 — 景隆街[告士打道] — 伊利莎伯大厦(波斯富街) — 国卫中心[内告士打道] — 分域街[告士打道] — 皇后像广场[干诺道中] — 砵典乍街[干诺道中] — 鳄鱼恤大厦 — 维德广场[干诺道中] — 皇后街[干诺道西] — 西区海底隧道 — 青屿干线收费广场 — 一号客运大楼[畅航路] — 二号客运大楼[翔天路] — 机场地面运输中心 (22站)
回程: 机场地面运输中心 — 青屿干线收费广场 — 西区海底隧道 — 港澳码头 — 海港政府大楼 — 怡和大厦 — 大会堂 — 统一中心(金钟站) — 卢押道 — 菲林明道 — 史钊域道[轩尼诗道] — 杜老志道[轩尼诗道] — 湾仔消防局[轩尼诗道] — 怡和街 — 维多利亚公园[高士威道] — 兴发街 — 歌顿道 — 电气道街市 — 城市花园 — 粤华酒店 — 北角码头 (21站)