301B路
江门公交 301B路
去程: 东候2 — 东候1 — 潮江里 — 德兴 — 供电局 — 冈州广场 — 公安局 — 南隅路口 — 五显冲 — 新桥路 — 鸾岗坊 — 安怀坊 — 新会交警大队 — 新会检测站 — 新会地税局 — 金碧湾花园 — 新会体育馆 — 天禄村 — 新会区行政中心 — 抗战纪念塔 — 新会文昌花园 — 宝豪 — 新会港 — 气派摩托 — 威氏电缆 — 华冠钢铁 (26站)
回程: 华冠钢铁 — 威氏电缆 — 气派摩托 — 新会港 — 宝豪 — 新会文昌花园 — 抗战纪念塔 — 新会区行政中心 — 天禄村 — 新会体育馆 — 金碧湾花园 — 新会地税局 — 新会检测站 — 新会交警大队 — 安怀坊 — 鸾岗坊 — 新桥路 — 五显冲 — 南隅路口 — 公安局 — 冈州广场 — 供电局 — 德兴 — 潮江里 — 东候1 — 东候2 (26站)
备注信息:
无