303路
大连公交 303路
去程: 龙畔金泉五期 — 华泉街 — 龙畔金泉 — 龙畔市场 — 一号路 — 龙泉小学 — 二十高中 — 钰桥中央庭院 — 三道沟净水厂 — 三道沟 — 天洋路 — 天河路 — 千山路 — 金三角 — 金三角市场 — 大纺 — 亿达世纪城 — 春柳河 — 春光街 — 工人村 — 香炉礁 — 鞍山路 — 五一广场 — 珠江路 — 人民广场 — 希望广场 — 青泥洼桥 (27站)
回程: 青泥洼桥 — 劳动公园 — 人民广场 — 珠江路 — 五一广场 — 鞍山路 — 香炉礁 — 工人村 — 春光街 — 春柳河 — 亿达世纪城 — 大纺 — 金三角市场 — 金三角 — 千山路 — 天河路 — 天洋路 — 三道沟 — 三道沟净水厂 — 钰桥中央庭院 — 二十高中 — 龙泉小学 — 一号路 — 龙畔市场 — 龙畔金泉 — 华泉街 — 龙畔金泉五期 (27站)
备注信息:
无