35路
西宁公交 35路
去程: 湟川二分校 — 万佳家居 — 水校 — 海湖路 — 海湖路市场 — 五四西路西口 — 师大 — 冷湖路北口 — 冷湖路 — 省广电局 — 虎台中学 — 虎台 — 新宁广场南 — 纺织品大楼 — 古城台 — 纸房街 — 儿童公园 — 五岔路口 — 兴海路口 — 省党校 — 三角花园 — 中医院 — 五一路口 — 五一路 — 五一桥南 — 滨河小区西 — 滨河小区东 — 滨河路东 — 滨河路东口 — 青藏铁路公司 — 西宁大厦 — 杨家巷 — 德令哈路口 — 康西路口 — 康乐 — 曹家寨 — 曹家寨东 — 民院西 — 民族学院 — 民和路口 — 民和路南 — 嘉荣华阳光新城 — 管委会大厦 — 金桥路南 — 经济开发区 (45站)
回程: 经济开发区 — 金桥路南 — 管委会大厦 — 嘉荣华阳光新城 — 民和路南 — 民和路口 — 民族学院 — 民院西 — 曹家寨东 — 曹家寨 — 康乐 — 康西路口 — 德令哈路口 — 杨家巷 — 西宁大厦 — 青藏铁路公司 — 滨河路东口 — 滨河路东 — 滨河小区东 — 滨河小区西 — 五一桥南 — 五一路 — 五一路口 — 中医院 — 西宁宾馆 — 省党校 — 兴海路口 — 五岔路口 — 儿童公园 — 纸房街 — 古城台 — 纺织品大楼 — 新宁广场南 — 虎台 — 虎台中学 — 省广电局 — 冷湖路 — 冷湖路北口 — 师大 — 五四西路西口 — 海湖路市场 — 海湖路 — 水校 — 万佳家居 — 湟川二分校 (45站)
备注信息:
无