403路
大连公交 403路
去程: 景山小区 — 武警医院 — 老虎滩 — 解放路 — 小龙街 — 秀月街 — 桃源桥 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 中医院 — 武昌街 — 昆明街 — 七七街 — 武汉街 — 中山广场 — 民主广场 — 民生街 — 胜利桥 — 胜利桥北 — 菜市街 — 北海街 (22站)
回程: 北海街 — 菜市街 — 胜利桥北 — 胜利桥 — 民生街 — 民主广场 — 中山广场 — 武汉街 — 昆明街 — 劳动公园东门 — 武昌街 — 中医院 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 桃源桥 — 秀月街 — 小龙街 — 解放路 — 老虎滩 — 武警医院 — 景山小区 (22站)
备注信息:
无