青云街
去程: 虎滩新区 — 渔人码头 — 工人疗养院 — 老虎滩 — 解放路 — 小龙街 — 白云街 — 秀月街 — 桃源街 — 青云街 — 葵英街 — 中医院 — 武昌街 — 劳动公园 — 青泥洼桥 (15站)
回程: 青泥洼桥 — 劳动公园 — 武昌街 — 中医院 — 葵英街 — 青云街 — 桃源街 — 秀月街 — 白云街 — 小龙街 — 解放路 — 老虎滩 — 工人疗养院 — 渔人码头 — 虎滩新区 (15站)
去程: 森林动物园南门 — 银沙滩 — 市委党校 — 付家庄 — 三寰大酒店 — 二一四医院 — 仲夏客舍 — 桃源山庄 — 八一路 — 群英巷 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 中医院 — 劳动公园东门 — 青泥洼桥 (16站)
回程: 青泥洼桥 — 华昌街 — 劳动公园东门 — 中医院 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 群英巷 — 八一路 — 桃源山庄 — 仲夏客舍 — 二一四医院 — 三寰大酒店 — 付家庄 — 市委党校 — 银沙滩 — 森林动物园南门 (17站)
去程: 景山小区 — 武警医院 — 老虎滩 — 解放路 — 小龙街 — 秀月街 — 桃源桥 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 中医院 — 武昌街 — 昆明街 — 七七街 — 武汉街 — 中山广场 — 民主广场 — 民生街 — 胜利桥 — 胜利桥北 — 菜市街 — 北海街 (22站)
回程: 北海街 — 菜市街 — 胜利桥北 — 胜利桥 — 民生街 — 民主广场 — 中山广场 — 武汉街 — 昆明街 — 劳动公园东门 — 武昌街 — 中医院 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 桃源桥 — 秀月街 — 小龙街 — 解放路 — 老虎滩 — 武警医院 — 景山小区 (22站)
去程: 森林动物园南门 — 银沙滩 — 市委党校 — 付家庄 — 三寰大酒店 — 二一四医院 — 仲夏客舍 — 桃源山庄 — 八一路 — 群英巷 — 桃源街 — 青云街 — 石葵路 — 仁平街 — 石葵隧道 — 植物园 — 望海街 — 南山宾馆 — 市委 — 三八广场 — 二七广场 — 贸易大世界 — 新柳街 (23站)
回程: 新柳街 — 贸易大世界 — 二七广场 — 三八广场 — 市委 — 南山宾馆 — 望海街 — 植物园 — 石葵隧道 — 仁平街 — 石葵路 — 青云街 — 桃源街 — 群英巷 — 八一路 — 桃源山庄 — 仲夏客舍 — 二一四医院 — 三寰大酒店 — 付家庄 — 市委党校 — 银沙滩 — 森林动物园南门 (23站)