6路
抚顺公交 6路
去程: 南站 — 中央大街南段 — 教师公寓 — 市交警支队 — 南阳路 — 安居小区 — 南昌路 — 十一厂 — 栗子沟 — 平山小区 — 平山纪念馆 — 胜利开发区 — 南花园 — 盘南路 — 南花园邮局 — 胜利养老院 — 刘山 — 刘山二街 — 刘山社区 — 刘山二校 (20站)
回程: 刘山二校 — 刘山社区 — 刘山二街 — 刘山 — 胜利养老院 — 南花园邮局 — 盘南路 — 南花园 — 胜利开发区 — 平山纪念馆 — 平山小区 — 栗子沟 — 十一厂 — 南昌路 — 安居小区 — 南阳路 — 市交警支队 — 教师公寓 — 中央大街南段 — 南站 (20站)
备注信息:
无