长中路
途径“长中路”的公交线路
去程: 天河路 — 平成路 — 山香村 — 燕山路 — 长中路 — 大庆路 — 如意嘉园 — 长青南路 — 友谊路 — 华光大道 — 电子41所 — 东海路 — 欣园路 — 公园南门 — 朝阳路 — 东海大道 — 方兴假日 — 工农路 — 淮河文化广场西 — 财富广场 — 体育路 — 体育场 (22站)
回程: 体育场 — 体育路 — 财富广场 — 淮河文化广场西 — 工农路 — 方兴假日 — 东海大道 — 朝阳路 — 公园南门 — 欣园路 — 东海路 — 电子41所 — 华光大道 — 友谊路 — 长青南路 — 如意嘉园 — 大庆路 — 长中路 — 燕山路 — 山香村 — 平成路 — 天河路 (22站)