凤溪
途径“凤溪”的公交线路
去程: 迎江寺 — 港口 — 汽车站 — 康熙河(华康电脑城) — 中皖律师楼 — 少年宫 — 宜光新村 — 科技广场 — 地质新村 — 宜秀区法院 — 新河桥一氮肥厂 — 圣埠 — 赛格数码城 — 天柱山东路 — 国泰花园 — 天柱山西路 — 开发区管委会 — 科技园 — 汽车城南站 — 汽车城北站 — 杨屋 — 六0六大桥 — 界河桥 — 余湾 — 石塘咀 — 龙山 — 白田畈 — 大湾 — 宣店 — 大陡岭 — 桂花树 — 凤溪 — 邓稼先故居 — 小龙山风景区 — 亭山 — 罗岭老街 — 罗岭镇政府 — 严凤英故居 — 黄梅村 — 海潮寺 — - /z_092c539e — 渔场 — 花园村 (43站)
回程: 花园村 — 渔场 — 大桥 — - /z_aa6510c4 — 黄梅村 — 严凤英故居 — 罗岭镇政府 — 罗岭老街 — 亭山 — 小龙山风景区 — 邓稼先故居 — 凤溪 — 桂花树 — 大陡岭 — 宣店 — 大湾 — 白田畈 — 龙山 — 石塘咀 — 余湾 — 界河桥 — 六0六大桥 — 杨屋 — 汽车城北站 — 汽车城南站 — 科技园 — 开发区管委会 — 天柱山西路 — 国泰花园 — 天柱山东路 — 赛格数码城 — 圣埠 — 新河桥一氮肥厂 — 宜秀区法院 — 地质新村 — 科技广场 — 宜光新村 — 少年宫 — 中皖律师楼 — 康熙河(华康电脑城) — 汽车站 — 港口 — 迎江寺 (43站)