九里湾
途径“九里湾”的公交线路
去程: 火车站 — 北苑小区(东区) — 北苑小区 — 雪枫公园 — 环城东路 — 东仙桥 — 水巷 — 南门口 — 三中 — 明丽园 — 妇幼保健站 — 华洋集团 — 市法院 — 一建 — 三十处 — 西三里 — 三里庙 — 液化气站 — 蔡家 — 九里湾 — 沈家 — 石圩 — 小张家 — 葛林 — 薛堂集 (25站)
回程: 薛堂集 — 葛林 — 小张家 — 石圩 — 沈家 — 九里湾 — 蔡家 — 液化气站 — 三里庙 — 西三里 — 三十处 — 一建 — 市法院 — 华洋集团 — 妇幼保健站 — 明丽园 — 三中 — 南门口 — 水巷 — 东仙桥 — 环城东路 — 雪枫公园 — 北苑小区 — 北苑小区(东区) — 火车站 (25站)