马牯缆
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 乌溪沙铁路站 — 帝琴湾 — 泥涌 — 輋下 — 马牯缆 — 大洞 — 瓦头 — 西径 — 企岭下新围 — 企岭下老围 — 水浪窝 — 澳头 — 黄竹湾 — 麦边 — 大环 — 沙角尾 — 西贡警署 — 西贡总站 (18站)
回程: 西贡总站 — 沙角尾 — 大环 — 麦边 — 黄竹湾 — 澳头 — 澳头新村 — 水浪窝 — 企岭下老围 — 企岭下新围 — 西径 — 瓦头 — 田寮 — 輋下 — 西澳 — 帝琴湾 — 乌溪沙铁路站 (17站)
去程: 沙田市中心总站 — 丽豪酒店 — 富豪花园 — 沙田第一城[大涌桥路] — 滨景花园[大涌桥路] — 沙田医院 — 亚公角 — 富安花园[亚公角街] — 恒安邨 — 曾璧山中学 — 海栢花园 — 雅典居 — 利安邨[西沙路] — 帝琴湾 — 泥涌 — 輋下 — 马牯缆 — 大洞 — 瓦头 — 西径 — 企岭下新围 — 企岭下老围 — 水浪窝 — 澳头 — 黄竹湾 — 麦边 — 大环 — 沙角尾 — 西贡警署 — 西贡总站 (30站)
回程: 西贡总站 — 沙角尾 — 大环 — 麦边 — 黄竹湾 — 澳头 — 澳头新村 — 水浪窝 — 企岭下老围 — 企岭下新围 — 西径 — 瓦头 — 田寮 — 輋下 — 西澳 — 帝琴湾 — 利安邨[西沙路] — 富宝花园 — 马鞍山市中心[西沙路] — 曾璧山中学 — 耀安邨 — 富安花园[恒德街] — 亚公角 — 沙田医院 — 滨景花园[大涌桥路] — 沙田第一城[大涌桥路] — 富豪花园 — 丽豪酒店 — 沙田市中心总站 (29站)