摩礼路口
途径“摩礼路口”的公交线路
去程: 安宁客运站 — 检察院 — 农贸市场 — 金方大厦 — 烟草大厦 — 安宁会堂 — 市政府 — 信合小区 — 安宁中学 — 光明园艺场 — 石江村 — 下西元 — 县街乡 — 摩礼路口 — 雁塔村 — 耳目村路口 — 甸东 — 鸣矣河 — 双村 — 顶头湾 — 大石村 — 向阳村 — 摩所营 — 小古城 — 二街 — 饶管营 — 红石村 — 樟富营 — 高桥村 — 史家庄 — 前所路口 — 竹园村 — 八街客运站 (33站)
回程: 八街客运站 — 竹园村 — 前所路口 — 史家庄 — 高桥村 — 樟富营 — 红石村 — 饶管营 — 二街 — 小古城 — 摩所营 — 向阳村 — 大石村 — 顶头湾 — 双村 — 鸣矣河 — 甸东 — 耳目村路口 — 雁塔村 — 摩礼路口 — 县街乡 — 下西元 — 石江村 — 光明园艺场 — 安宁中学 — 信合小区 — 市政府 — 安宁会堂 — 烟草大厦 — 金方大厦 — 农贸市场 — 检察院 — 安宁客运站 (33站)