青少年宫
去程: 成德家园 — 小堡 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (14站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 小堡 — 成德家园 (12站)
去程: 新立屯南口 — 文化路206·1栋 — 东兴社区卫生站 — 20中学 — 新立屯 — 山水人家 — 职业病院 — 八一街 — 观山悦 — 群山调味品 — 技校 — 新兴佳园 — 前进 — 平山 — 花园 — 建工 — 永丰 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 青少年宫 — 建工 — 花园 — 平山 — 前进 — 新兴佳园 — 技校 — 群山调味品 — 观山悦 — 八一街 — 职业病院 — 山水人家 — 新立屯 — 20中学 — 东兴社区卫生站 — 文化路206·1栋 — 新立屯南口 (18站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 公安明山分局 — 二高中 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 儿童乐园 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (24站)
回程: 站前 — 站前三角地 — 儿童乐园 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 二高中 — 公安明山分局 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (20站)
去程: 紫金水厂 — 紫东 — 继电器厂 — 紫西 — 金山办事处 — 本钢二宿 — 立信 — 文化广场 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (12站)
回程: 永丰 — 站前 — 立信 — 本钢二宿 — 金山办事处 — 紫西 — 继电器厂 — 紫东 — 紫金水厂 (9站)
去程: 227医院 — 华兴热力 — 平山消防大队 — 清平社区 — 动物园 — 市高中分部 — 平顶山索道 — 酒歌城 — 工学院附高 — 上三合 — 三合万顺达 — 清荣 — 崔东办事处 — 建工 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (17站)
回程: 站前 — 银座商厦 — 青少年宫 — 建工 — 崔东办事处 — 三合万顺达 — 上三合 — 工学院附高 — 酒歌城 — 平顶山索道 — 市高中分部 — 动物园 — 清平社区 — 平山消防大队 — 华兴热力 — 227七医院 (16站)
去程: 三江游泳馆 — 实华家具城 — 二高中 — 胜建 — 商贸服务学校 — 西芬 — 本钢文化中心 — 税务稽查局 — 北地广场 — 一中 — 商业大厦 — 中医院 — 银座商厦 — 青少年宫 — 永丰 (15站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 本钢文化中心 — 西芬 — 商贸服务学校 — 胜建 — 二高中 — 实华家具城 — 三江游泳馆 (11站)
去程: 樱桃小区 — 樱桃花园 — 烟草大厦 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 明山 — 16中 — 住房公积金 — 东芬 — 市妇幼保健所 — 行政服务中心 — 北地 — 北地广场 — 商业大厦 — 站前 — 青少年宫 — 永丰 (21站)
回程: 永丰 — 站前 — 商业大厦 — 北地广场 — 北地 — 行政服务中心 — 市妇幼保健所 — 东芬 — 住房公积金 — 16中 — 明山 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 烟草大厦 — 樱桃小区 (19站)
去程: 程家 — 客运维修中心 — 市中级法院 — 上海大众 — 广电大厦 — 明山区政府 — 大峪 — 高峪 — 卫校 — 向阳山 — 木材 — 消防 — 中心医院 — 文化广场 — 市人大 — 青少年宫 — 银座商厦 — 站前 (18站)
回程: 站前 — 中心医院 — 消防 — 木材 — 向阳山 — 卫校 — 高峪 — 大峪 — 明山区政府 — 广电大厦 — 上海大众 — 市中级法院 — 客运维修中心 — 程家 (14站)