清水丽庭
宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
去程: 大碶客运站 — 清水丽庭 — 人民路(北仑) — 大碶 — 烟墩(北仑) — 清水 — 倪家弄[806乡道] — 清水菜场 — 九峰山社区 — 城湾新村 — 竺家桥 — 城东桥 — 城联 — 九峰山 — 和鸽 — 夏李岙 — 高屋 — 八大坑 — 大会堂[北仑城湾] — 陈家[北仑] — 伏虎将军庙 (21站)
回程: 伏虎将军庙 — 陈家[北仑] — 大会堂[北仑城湾] — 八大坑 — 高屋 — 夏李岙 — 和鸽 — 九峰山 — 城联 — 城东桥 — 竺家桥 — 城湾新村 — 九峰山社区 — 清水菜场 — 倪家弄[806乡道] — 清水 — 烟墩(北仑) — 大碶 — 人民路(北仑) — 清水丽庭 — 大碶客运站 (21站)
去程: 大碶客运站 — 清水丽庭 — 人民路(北仑) — 俞王 — 徐洋 — 邬隘小学 — 信用社(北仑徐洋) — 大城 — 老年房[北仑湖塘] — 湖塘菜场 — 薛家[北仑湖塘] — 灵岩社区 — 先锋 — 山下王 — 俞家[北仑莘岙] — 林头方 — 莘岙部队 — 大树下 — 莘岙 (19站)
回程: 莘岙 — 大树下 — 莘岙部队 — 林头方 — 俞家[北仑莘岙] — 山下王 — 先锋 — 灵岩社区 — 薛家[北仑湖塘] — 湖塘菜场 — 老年房[北仑湖塘] — 大城 — 信用社(北仑徐洋) — 邬隘小学 — 徐洋 — 俞王 — 人民路(北仑) — 清水丽庭 — 大碶客运站 (19站)
去程: 宏基广场 — 茅洋山路 — 龙角山路 — 甬江南路(坝头西路) — 钱塘江路(坝头西路) — 清水丽庭 — 大碶菜场 — 坝头路(坝头路) — 学苑路 — 中河丽园 — 泰河小区 — 泰河中学(庐山东路) — 黄金海岸 — 北仑中学 — 北仑人民医院(九峰小区) — 君临广场 — 行政中心(北仑) — 天兴公寓 — 新艳公寓 — 念慈园 — 海晨园 — 中河路 — 横河路 — 嵩山路 — 保税东区(中心站) (25站)
回程: 保税东区(中心站) — 嵩山路 — 横河路 — 中河路 — 海晨园 — 念慈园 — 新艳公寓 — 天兴公寓 — 行政中心(北仑) — 君临广场 — 北仑人民医院(九峰小区) — 北仑中学 — 黄金海岸 — 泰河中学(庐山东路) — 泰河小区 — 中河丽园 — 学苑路 — 坝头路(坝头路) — 大碶菜场 — 清水丽庭 — 钱塘江路(坝头西路) — 甬江南路(坝头西路) — 龙角山路 — 茅洋山路 — 宏基广场 (25站)
去程: 大碶客运站 — 清水丽庭 — 灵峰公寓 — 大碶文化宫 — 庐山西路 — 钱塘江路(庐山西路) — 甬江南路(庐山西路) — 莫干山路 — 大同(高塘,富春江路) — 崂山路 — 北电宾馆 — 算山 — 杨公山 — 蒋家 — 青峙 — 李隘 — 林塘(东海路) — 小港实验小学 — 小港联合车站 — 公园路(北仑小港) — 戚家山 — 贝发公司 — 小港医院 — 红联 — 甬晨商场 — 红联渡口 (26站)
回程: 红联渡口 — 甬晨商场 — 红联 — 小港医院 — 贝发公司 — 戚家山 — 公园路(北仑小港) — 小港联合车站 — 小港实验小学 — 林塘(东海路) — 李隘 — 青峙 — 蒋家 — 杨公山 — 算山 — 北电宾馆 — 崂山路 — 大同(高塘,富春江路) — 莫干山路 — 甬江南路(庐山西路) — 钱塘江路(庐山西路) — 庐山西路 — 大碶文化宫 — 灵峰公寓 — 清水丽庭 — 大碶客运站 (26站)