石篱邨石俊楼
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
去程: 安荫巴士总站 — 裘锦秋中学 — 石荫东邨 — 葵涌石荫路 — 葵涌打砖坪街 — 大陇街总站 — 石篱邨石俊楼 — 葵涌业成街 — 华员邨 — 蝴蝶谷新村 — 甘泉街 — 大南西街[长沙湾道] — 长沙湾兴华街 — 元州邨 — 深水埗九江街 — 深水埗北河街[长沙湾道] — 深水埗枫树街[长沙湾道] — 太子铁路站[弥敦道] — 旺角铁路站[弥敦道] — 旺角豉油街 — 油麻地永星里 — 油麻地长乐街 — 圣安德烈堂 — 尖沙咀中间道 — 新世界中心 — 永安广场 — 尖沙咀东总站 (27站)
回程: 尖沙咀东总站 — 香港科学馆 — 尖沙咀么地道 — 新世界中心 — 尖沙咀中间道 — 金巴利道 — 油麻地宝灵街 — 九龙中央邮政局 — 旺角登打士街 — 旺角奶路臣街 — 旺角弼街 — 太子铁路站[弥敦道] — 深水埗枫树街[长沙湾道] — 深水埗北河街[长沙湾道] — 丽阁邨[长沙湾道] — 贸易广场 — 荔枝角铁路站 — 荔枝角医院 — 钟山台 — 华员邨 — 葵涌业成街 — 葵涌打砖坪街 — 大陇街总站 — 石篱邨石佳楼 — 上葵涌官立中学 — 安荫邨盛荫楼 — 北葵涌街市 — 石荫东邨 — 安荫邨丰荫楼 — 安荫巴士总站 (30站)
去程: 石围角总站 — 东普陀 — 三栋屋村 — 可风中学 — 梨木树邨 — 和宜合道运动场 — 梨木道 — 石荫东邨 — 安荫邨丰荫楼 — 石篱邨石佳楼 — 石篱邨石俊楼 — 葵涌业成街 — 华员邨 — 毕架山花园 — 丰力楼 — 龙翔官立中学[龙翔道] — 黄大仙铁路站 — 沙田坳道 — 钻石山铁路站[大磡道] — 牛池湾村 — 九龙湾铁路站 — 牛头角下邨[观塘道] — 观塘道休憩处 — 牛头角铁路站[观塘道] — 观塘市中心 — 观塘铁路站总站 (26站)
回程: 观塘骏业里 — 创纪之城 — 观塘定富街 — 牛头角下邨[观塘道] — 德福花园[观塘道] — 九龙湾铁路站 — 启泰苑 — 彩虹邨红萼楼 — 钻石山铁路站[龙翔道] — 黄大仙中心[龙翔道] — 摩士公园泳池 — 永光书院 — 天马苑[龙翔道] — 丰力楼 — 毕架山花园 — 钟山台 — 华员邨 — 葵涌业成街 — 葵涌打砖坪街 — 大陇街 — 石篱邨石佳楼 — 上葵涌官立中学 — 安荫邨盛荫楼 — 裘锦秋中学 — 石荫东邨 — 和宜合道运动场 — 石围角新村 — 梨木树邨 — 可风中学 — 三栋屋村 — 海坝村 — 石围角邨石葵楼 (32站)