徐家湾
去程: 妇保院 — 府庙 — 人民广场 — 吉山三村 — 章计村 — 东站 — 湖东村 — 陆家坝 — 陆旺村 — 八里店 — 八里店新桥 — 紫金桥 — 徐家湾 — 檀家兜 — 湾站兜 — 双福桥 — 陶家墩 — 星光农机 — 芮家兜 — 和孚东 — 开发区 — 地田圩 — 烧香浜 — 长超 — 长超叉口 — 沙蒲田 — 王家兜 — 吹泊兜 — 桑树港 — 重兆 — 过四兜 — 杨家兜 — 镇西 — 镇西小学 — 勤裕村 — 安吉埭 — 黄龙村 — 双林 — 杨乃桥 — 圣堂兜 — 罗田坝 — 莫蓉叉口 — 燕子渡桥 — 七星 — 大虹桥 — 大虹桥东 — 袁家兜 — 荃步村 — 小虹桥 — 威莱路口 — 庄家村 — 练市 (52站)
回程: 练市 — 庄家村 — 威莱路口 — 小虹桥 — 荃步村 — 袁家兜 — 大虹桥东 — 大虹桥 — 七星 — 燕子渡桥 — 莫蓉叉口 — 罗田坝 — 圣堂兜 — 杨乃桥 — 双林 — 黄龙村 — 安吉埭 — 勤裕村 — 镇西小学 — 镇西 — 杨家兜 — 过四兜 — 重兆 — 桑树港 — 吹泊兜 — 王家兜 — 沙蒲田 — 长超叉口 — 长超 — 烧香浜 — 地田圩 — 开发区 — 和孚东 — 芮家兜 — 星光农机 — 陶家墩 — 双福桥 — 湾站兜 — 檀家兜 — 徐家湾 — 紫金桥 — 八里店新桥 — 八里店 — 陆旺村 — 陆家坝 — 湖东村 — 东站 — 章计村 — 吉山三村 — 人民广场 — 府庙 — 妇保院 (52站)
去程: 妇保院 — 府庙 — 一院 — 阳光城 — 开发区管委会 — 友谊新村 — 人民广场 — 吉山三村 — 章计村 — 东站 — 湖东村 — 陆家坝 — 陆旺村 — 八里店 — 八里店新桥 — 紫金桥 — 徐家湾 — 檀家兜 — 湾站兜 — 双福桥 — 陶家墩 — 星光农机 — 芮家兜 — 和孚东 — 开发区 — 地田圩 — 烧香浜 — 长超 — 长超叉口 — 沙蒲田 — 王家兜 — 吹泊兜 — 桑树港 — 重兆 — 过四兜 — 杨家兜 — 镇西 — 镇西小学 — 勤裕村 — 安吉埭 — 黄龙村 — 双林 — 杨乃桥 — 圣堂兜 — 罗田坝 — 莫蓉叉口 — 燕子渡桥 — 七星 — 大虹桥 — 大虹桥东 — 袁家兜 — 荃步村 — 小虹桥 — 威莱路口 — 庄家村 — 练市 — 秋风路口 — 柳堡 — 陆家浜 — 桥南 — 洪塘 (61站)
回程: 洪塘 — 桥南 — 陆家浜 — 柳堡 — 秋风路口 — 练市 — 庄家村 — 威莱路口 — 小虹桥 — 荃步村 — 袁家兜 — 大虹桥东 — 大虹桥 — 七星 — 燕子渡桥 — 莫蓉叉口 — 罗田坝 — 圣堂兜 — 杨乃桥 — 双林 — 黄龙村 — 安吉埭 — 勤裕村 — 镇西小学 — 镇西 — 杨家兜 — 过四兜 — 重兆 — 桑树港 — 吹泊兜 — 王家兜 — 沙蒲田 — 长超叉口 — 长超 — 烧香浜 — 地田圩 — 开发区 — 和孚东 — 芮家兜 — 星光农机 — 陶家墩 — 双福桥 — 湾站兜 — 檀家兜 — 徐家湾 — 紫金桥 — 八里店新桥 — 八里店 — 陆旺村 — 陆家坝 — 湖东村 — 东站 — 章计村 — 吉山三村 — 人民广场 — 友谊新村 — 开发区管委会 — 阳光城 — 一院 — 府庙 — 妇保院 (61站)