74S (九龙绿小)
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
香港公交 74S (九龙绿小)
环形车: 九龙铁路站 — 渡船街 — 油麻地变电站 — 骏发花园 — 永星里[新填地街] — 永星里[上海街] — 鸦打街[永星里] — 油麻地文明里 — 青年会 — 广华医院 — 广华街 — 诸圣堂 — 奶路臣街[染布房街] — 太平道 — 万基大厦 — 九龙维景酒店 — 曾榕大厦 — 文豪阁[何文田山道] — 贺龙居[何文田山道] — 永安台[何文田山道] — 何文田山道[卫理道] — 广华医院 — 油麻地消防局 — 砵兰街[窝打老道] — 永星里[上海街] — 西贡街[上海街] — 佐敦炮台街 — 佐敦道 — 擎天半岛 — 九龙铁路站 (30站)
备注信息:
九龙站开出:
星期一至星期五 (班次/分钟)
07:00 – 22:00 (12-20)
星期六、日及公众假期 (班次/分钟)
07:00 – 22:00 (15-20)
票价:
全程收费 $6.10
永星里往九龙站 $4.20
炮台街往九龙站 $3.60