广华街
香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“广华街”的公交线路
去程: 帝柏海湾 — 海景街 — 利得街[大角嘴道] — 埃华街 — 晏架街 — 塘尾道旺角道 — 登打士街[渡船街] — 砵兰街[窝打老道] — 青年会 — 广华医院 — 广华街 — 诸圣堂 — 奶路臣街[染布房街] — 旺角东铁路站 (14站)
回程: 旺角东铁路站 — 伊利沙伯中学 — 西洋菜南街[太子道西] — 旺角维景酒店[太子道西] — 太子道西通州街 — 枫树街[通州街] — 洋松街休憩处 — 大角咀街市 — 新九龙广场 — 帝柏海湾 (10站)