百通馨苑
环形车: 百通馨苑 — 东王埠 — 上王埠村委 — 上王埠 — 下王埠村北 — 下王埠 — 虎山路 — 李村公园 — 维客广场 — 李村 — 峰山路 — 新村 — 曲戈庄 — 书院路 — 青山路西站 — 重庆南路[郑州路] — 香里 — 阎家山 — 洛阳路 — 安阳路 — 洛阳路西站 — 胜利桥 — 商水路 — 阎家山 — 香里 — 重庆南路[郑州路] — 青山路西站 — 书院路 — 曲戈庄 — 新村 — 峰山路 — 李村 — 维客广场 — 李村公园 — 虎山路 — 下王埠 — 下王埠村北 — 上王埠 — 上王埠村委 — 东王埠 — 百通馨苑 (41站)
去程: 百通馨苑 — 百通馨苑一区 — 下王埠东 — 下王埠 — 虎山路 — 秀峰路 — 东大村 — 虎山支路 — 顺河路 — 虎山花苑 — 果园路 — 长岭路 — 智荣中学 — 通真宫路 — 延寿宫路 — 西山小区 — 环城西路 — 书院路 — 书院路小学 — 台柳路 — 百通广场 — 青山路 — 南庄 — 河南 — 维客广场 — 李村公园 (26站)
回程: 李村公园 — 维客广场 — 河南 — 南庄 — 青山路 — 百通广场 — 台柳路 — 书院路小学 — 书院路 — 环城西路 — 西山小区 — 延寿宫路 — 通真宫路 — 智荣中学 — 长岭路 — 枣园路 — 虎山花苑 — 顺河路 — 虎山支路 — 东大村 — 秀峰路 — 虎山路 — 下王埠 — 下王埠东 — 百通馨苑一区 — 百通馨苑 (26站)
去程: 百通馨苑 — 百通馨苑一区 — 下王埠东 — 下王埠 — 虎山路 — 李村公园 — 维客广场 — 李村 — 河南 — 南庄[万年泉路] — 青山路 — 福林苑小区北 — 福林苑小区南 — 甘泉路 — 河东 — 西韩[黑龙江路] — 河西 — 杨家群丽景苑 — 杨家群 — 保儿村东 — 保儿 — 双山 — 伊春路东站 — 福州路东小区 — 洪山坡小区 — 辽阳路 — 延吉路东站 — 奉化路 — 广电大厦 — 卫校 — 海洋地质所 — 福州南路 — 香港中路 — 远洋广场 — 辛家庄 — 高雄路 — 彰化路 — 辛家庄小区 (38站)
回程: 辛家庄小区 — 高雄路 — 辛家庄 — 远洋广场 — 香港中路 — 福州南路 — 海洋地质所 — 卫校 — 安庆路 — 延吉路东站 — 辽阳路 — 洪山坡小区 — 福州路东小区 — 伊春路东站 — 双山 — 保儿 — 保儿村东 — 杨家群 — 杨家群丽景苑 — 河西 — 西韩[黑龙江路] — 河东 — 甘泉路 — 青山路 — 南庄[万年泉路] — 河南 — 维客广场 — 李村公园 — 虎山路 — 下王埠 — 下王埠东 — 百通馨苑一区 — 百通馨苑 (33站)