村前路口
途径“村前路口”的公交线路
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋东站 — 卜弋桥 — 卜青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 六角巷 — 横埝 — 留庄 — 水家沟 — 丰庄 — 南树沟 — 立庄 — 仕桥 — 盛家 — 小村前 — 安欢 — 新渎 — 大庄 — 横渎 — 村前路口 — 村前 (46站)
回程: 村前 — 村前路口 — 横渎 — 大庄 — 新渎 — 安欢 — 小村前 — 盛家 — 仕桥 — 立庄 — 南树沟 — 丰庄 — 水家沟 — 留庄 — 横埝 — 六角巷 — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 卜青路 — 卜弋桥 — 卜弋东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (46站)