厚余
去程: 花园公交中心站[回车场] — 汇源实业 — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 怀德路邹傅路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 底干村 — 新华村 — 新街 — 大巷村 — 里河坝 — 卜弋桥东站 — 卜弋桥 — 段庄 — 黄洋巷 — 章簖村委 — 章簖村 — 三凌塘 — 厚余矿 — 厚余戴家村 — 厚余金鸡 (25站)
回程: 厚余金鸡 — 厚余戴家村 — 厚余矿 — 三凌塘 — 章簖村 — 章簖村委 — 黄洋巷 — 段庄 — 卜弋桥 — 卜弋桥东站 — 里河坝 — 大巷村 — 新街 — 新华村 — 底干村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路邹傅路 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 汇源实业 — 花园公交中心站[回车场] (25站)
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋东站 — 卜弋桥 — 卜青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 六角巷 — 横埝 — 留庄 — 水家沟 — 丰庄 — 南树沟 — 立庄 — 仕桥 — 盛家 — 小村前 — 安欢 — 新渎 — 大庄 — 横渎 — 村前路口 — 村前 (46站)
回程: 村前 — 村前路口 — 横渎 — 大庄 — 新渎 — 安欢 — 小村前 — 盛家 — 仕桥 — 立庄 — 南树沟 — 丰庄 — 水家沟 — 留庄 — 横埝 — 六角巷 — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 卜青路 — 卜弋桥 — 卜弋东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (46站)
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋桥东站 — 卜弋桥 — 弋青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 朝阳桥[S239] — 枫泽山庄 — 章庄 — 花溪路 — 夏溪 — 夏溪农贸市场 — 溪南 — 勤丰 — 如来寺 — 红星 — 五家塘 — 成章北站 — 成章 — 闵市 — 葛庄 — 湟里交警中队 — 新湟北路 — 金鼎路 — 金泉路 — 埠新东路 — 湟里 — 湟里高中 — 白洋塘 — 里墅村委 — 大墩 — 常州特钢 — 人民大桥 — 东安北 — 东安 — 亚飞桥 — 东安公交中心站[回车场] (61站)
回程: 东安公交中心站[回车场] — 亚飞桥 — 东安 — 东安北 — 人民大桥 — 常州特钢 — 大墩 — 里墅村委 — 白洋塘 — 湟里高中 — 湟里 — 埠新东路 — 金泉路 — 金鼎路 — 新湟北路 — 湟里交警中队 — 葛庄 — 闵市 — 成章 — 成章北站 — 五家塘 — 红星 — 如来寺 — 勤丰 — 溪南 — 夏溪农贸市场 — 夏溪 — 花溪路 — 章庄 — 枫泽山庄 — 朝阳桥[S239] — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 弋青路 — 卜弋桥 — 卜弋桥东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (61站)
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋桥东站 — 卜弋桥 — 弋青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 朝阳桥[S239] — 枫泽山庄 — 章庄 — 花溪路 — 夏溪 — 夏溪农贸市场 — 溪南 — 勤丰 — 如来寺 — 红星 — 五家塘 — 成章北站 — 成章 — 闵市 — 葛庄 — 湟里交警中队 — 新湟北路 — 金鼎路 — 金泉路 — 埠新东路 — 湟里 — 湟里高中 — 白洋塘 — 里墅村委 — 大墩 — 常州特钢 — 人民大桥 — 东安北 — 东安 — 三塘河 — 西安 — 伍巷 (62站)
回程: 伍巷 — 西安 — 三塘河 — 东安 — 东安北 — 人民大桥 — 常州特钢 — 大墩 — 里墅村委 — 白洋塘 — 湟里高中 — 湟里 — 埠新东路 — 金泉路 — 金鼎路 — 新湟北路 — 湟里交警中队 — 葛庄 — 闵市 — 成章 — 成章北站 — 五家塘 — 红星 — 如来寺 — 勤丰 — 溪南 — 夏溪农贸市场 — 夏溪 — 花溪路 — 章庄 — 枫泽山庄 — 朝阳桥[S239] — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 弋青路 — 卜弋桥 — 卜弋桥东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (62站)
去程: 常州客运中心[回车场] — 武进医院[竹林西路] — 青山桥 — 西新桥[东] — 江南商场 — 怀德桥[西] — 马公桥 — 丽丰苑 — 花园公交中心站[外] — 谭墅 — 怀德路龙江路 — 怀德路西林路 — 公交一公司 — 东岱 — 美吉特家居 — 常金桥(新阳光食品城) — 新华村 — 新街 — 里河坝 — 卜弋桥东站 — 卜弋桥 — 弋青路 — 段庄 — 新屋村 — 上庄村 — 章簖村委 — 章簖 — 朝东村 — 厚余 — 满墩 — 朝阳桥[S239] — 枫泽山庄 — 章庄 — 花溪路 — 夏溪 — 夏溪农贸市场 — 溪南 — 勤丰 — 如来寺 — 红星 — 五家塘 — 成章北站 — 成章 — 闵市 — 葛庄 — 湟里交警中队 — 新湟北路 — 金鼎路 — 湟里西 — 蒲村 — 上许家 — 西鲁村委 (52站)
回程: 西鲁村委 — 上许家 — 蒲村 — 湟里西 — 金鼎路 — 新湟北路 — 湟里交警中队 — 葛庄 — 闵市 — 成章 — 成章北站 — 五家塘 — 红星 — 如来寺 — 勤丰 — 溪南 — 夏溪农贸市场 — 夏溪 — 花溪路 — 章庄 — 枫泽山庄 — 朝阳桥[S239] — 满墩 — 厚余 — 朝东村 — 章簖 — 章簖村委 — 上庄村 — 新屋村 — 段庄 — 弋青路 — 卜弋桥 — 卜弋桥东站 — 里河坝 — 新街 — 新华村 — 常金桥(新阳光食品城) — 美吉特家居 — 东岱 — 公交一公司 — 怀德路西林路 — 怀德路龙江路 — 谭墅 — 花园公交中心站[外] — 丽丰苑 — 马公桥 — 怀德桥[西] — 江南商场 — 西新桥[东] — 青山桥 — 武进医院[竹林西路] — 常州客运中心[回车场] (52站)