道院
途径“道院”的公交线路
去程: 八一桥 — 榕门路口 — 昌北 — 瀛上路口 — 上罗村 — 蛟桥 — 芦坑 — 老屋山 — 乐化老街 — 乐化新街 — 乐化四中 — 乐化天桥 — 土地岭 — 甘舍 — 桥岭 — 岗上 — 采石场 — 上屋 — 汪家 — 先锋学院 — 罗亭 — 罗亭中学 — 道院 — 曹家路口 — 上坂 (25站)
回程: 上坂 — 曹家路口 — 道院 — 罗亭中学 — 罗亭 — 先锋学院 — 汪家 — 上屋 — 采石场 — 岗上 — 桥岭 — 甘舍 — 土地岭 — 乐化天桥 — 乐化四中 — 乐化新街 — 乐化老街 — 老屋山 — 芦坑 — 蛟桥 — 上罗村 — 瀛上路口 — 昌北 — 榕门路口 — 八一桥 (25站)